Hej, parę dni temu na stylio.pl napisałaś komentarz do bluzki z batmanem. Kupiłabyś ją ode mnie? Bo okazała się za mała, nie zerwałam nawet metki, jest w stanie nienaruszonym, a jest naprawdę fajna. Mój mail co clouddia@gmail.com będę wdzięczna jeśli mi odpiszesz i napiszesz jaki nosisz rozmiar (o ile jesteś zainteresowana), bo jak nie ten co mam to będę musiała dalej szukać kogoś, kto chciałby kupić ;) W razie czego możemy to zrobić przez allegro, bo domyślam się, że nikt nie będzie chciał nikomu zaufać w razie czego w kwestii wysłania pieniędzy po otrzymaniu przesyłki albo wysłania przesyłki po otrzymaniu pieniędzy, wiadomo, różnie się teraz dzieje. W każdym razie czekam na odpowiedź.
Hej, parę dni temu na stylio.pl napisałaś komentarz do bluzki z batmanem. Kupiłabyś ją ode mnie? Bo okazała się za mała, nie zerwałam nawet metki, jest w stanie nienaruszonym, a jest naprawdę fajna. Mój mail co clouddia@gmail.com będę wdzięczna jeśli mi odpiszesz i napiszesz jaki nosisz rozmiar (o ile jesteś zainteresowana), bo jak nie ten co mam to będę musiała dalej szukać kogoś, kto chciałby kupić ;) W razie czego możemy to zrobić przez allegro, bo domyślam się, że nikt nie będzie chciał nikomu zaufać w razie czego w kwestii wysłania pieniędzy po otrzymaniu przesyłki albo wysłania przesyłki po otrzymaniu pieniędzy, wiadomo, różnie się teraz dzieje. W każdym razie czekam na odpowiedź.
OdpowiedzUsuń