The world is strange

The world is  strange
* Fuck fuck Fuck *

wtorek, 31 lipca 2012

Open your eyes

Najsmutniejszą ze wszystkich rzeczy jest to, że ktoś kogo kiedyś uważałeś za jednego z najlepszych, najbliższych przyjaciół może zranic Cię tak niewyobrażalnie, że ból jest nie do opisania, kiedy jednak więcej niż jeden przyjaciel zacznie Cię 'olewac' - nie chce Ci się dłużej życ, bo uświadamiasz sobie, że może to Twoja wina, która sprawiła iż jeden po drugim odwracają się od Ciebie. W afekcie wychodzi na to, że nie masz z kim porozmawiac a Twoi pseudo przyjaciele obgadują Cię za Twoimi plecami, wtedy przypominają Ci się dawne czasy, gdy Twoim jedynym zmartwieniem było to żeby się ubrac i wyjśc z domu do grupy kolegów i koleżanek, ganiac za piłką i bawic się w piaskownicy aż do późnego wieczora. Gdy zaczynasz powoli wchodzic w dorosłośc, której zawsze najbardziej oczekiwałeś czar pryska i zaczyna się szara, przykra rzeczywistośc, w którą nawet nie masz się z kim zagłębic, bo najbliższe Ci osoby znalazły sobie nowych przyjaciół i pierdoli ich to co Ty czujesz. Najgorsze są wspomnienia z najwspanialszych lat dzieciństwa, najgorsze dlatego, że uświadamiają Ci, że te czasy ani Ci przyjaciele od 'kołyski' już nie wrócą...



1 komentarz:

  1. Pamiętaj że każdy ma prawo do błędu i TY i KTOŚ inny też. Taki już jest ten świat, a każdy człowiek inny dlatego czasem ciężko jest sie zrozumiec..
    Pewne nieprzemyślane wydarzenie może odwrócić wszystko o 180st. ale wiedz że kiedy się znajduje pod ścianą, ciężko jest podjąść tę właściwą decyzję, znaleźć odppowiednie wyjście z sytuacji (którego nie ma) by uniknąć zranienia innych... zresztą sama dobrze wiesz..
    "Wspomnienia są najgorsze" ...i masz racje, az smutno się robi na samą myśl ze wszystko tak szybko uciekło, ale czy na pewno juz nie wróci?
    Może warto było by wspólnymi siłami spróbować odbudowac małą namiastkę tamtych chwil. Chociazby po to żeby się nie męczyc dłużej w takim stanie.

    OdpowiedzUsuń